OnLiNe OyUn MeRKeZi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OnLiNe OyUn MeRKeZi

OnLiNe OyUn MeRKeZi FoRuM SiTeSi

AnasayfaindexGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DuYuRu

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : sazoa

DuYuRu Empty
MesajKonu: DuYuRu   DuYuRu EmptyPtsi Ekim 20, 2008 10:23 pm

orjin server dosyalarını buldum onun için 12xx serisi databaseyi silicem bununla uraşmam uzun sürecek o çerçeve içerisinde vps ye boşuna para vermek istemediğim için server kapanacak 22-25'i arası sunucu kapanır. Serverı da boşuna zaman harcamamanız için açmıyorum. Şu an için genel konular altında sadece bilgi paylaşımı yapın yapacağınız bilgi paylaşımları işime yaraya bilir. Orjinal Server dosyalarından kastım versiyon şuanki knightonline world ile aynı yani;
İtem kitleme
İtem Rental
Klan Devretme
Pelerinler
70 Görevleri
Bifrost
valkyler
Şu an Orjinal Kodaki Bütün Görevler
Yeni Yaratıklar
Yeni şehirler
Yeni Silahlar
Restart atma gerekmeden oto np sembol-Clan rank
vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs

Yani Kısacası şu an knight online world nasılsa öyle yanlız sorun dosyaların nasıl çalışacağında
Dosyaları ben çalıştıramadığım için oyuna girip foto alamadım şu an için www.knightonlineworld.com adresini ve http://knightonlineworld.gamersfirst.com/forgotten_frontiers/index.php adresini inceleye bilirsiniz.

Dosyaları nerden nasıl aldığımı normal olarak söylemiyecem benim sizden istediğim sadece paylaşım yapın

Örnk Resimler:

DuYuRu Bahamut_03 DuYuRu Bahamut_05 DuYuRu Bahamut_07 DuYuRu Bahamut_09

DuYuRu 6

DuYuRu 7

DuYuRu 9

DuYuRu 19

DuYuRu 1

Saçma sapan yorumlar yapılmaması için forum kapalıdır. diğer başlıklar altına forumla ilgili konular açın ve paylaşın mümkünse server hakkında soru sorup kafamı bulandırmayın. Arkadaşlar tek başımayım ve büyük ihtimalle çok karmaşık bir sistemle karşı karşıyayım kafamı karıştırmayın yeter. Server açılma tarihi vermem çünki becerip beceremeyeceğimi bilmiyorum inşallah altından kalkabileceğim zorlukta bir sistemdir. Neyse burda beni bekleyin demiyecem diyememde herkese PK lı günler Wink
https://kaleonline.hareketforum.net

DuYuRu
1 sayfadaki 1 sayfası